NATOLIŃSKA LECZNICA WETERYNARYJNA

ul. Belgradzka 3/U9

02-793 WARSZAWA

Tomasz Jackowski

lekarz weterynarii

Tomasz Jackowski

lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW [1996],

   dyplomowany specjalista chorób psów i kotów [2005]

                            


Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW.

Moja przygoda z medycyną zaowocowała początkowo ukończeniem studium medycznego oraz dwuletnim stażem na oddziale Intensywnej Opieki Neurologicznej w Szpitalu AM w Warszawie. Praca w klinice pozwoliła mi na zdobycie praktycznej wiedzy medycznej, ale również utwierdziła w przekonaniu, że moim powołaniem jest leczenie zwierząt. Moja praca już od ponad 30 lat jest wielką przygodą, dającą mi mnóstwo satysfakcji.

Od III roku studiów zdobywałem doświadczenie w Klinice weterynaryjnej w Warszawie, aby po ich ukończeniu rozpocząć praktykę lekarską. Zawsze chciałem posiadać własną lecznicę.

Moje marzenie zrealizowałem w 2000 roku , kiedy wspólnie z Tomaszem Formińskim stworzyłem Natolińską Lecznicę Weterynaryjną. Naszym celem było otwarcie pierwszej na Ursynowie pełno profilowej lecznicy, zapewniającej wysoko specjalistyczną diagnostykę oraz leczenie małych zwierząt.

Poza pracą kliniczną zajmuję się również zarządzaniem i organizacją pracy lecznicy. Nieustannie z wspólnikiem inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji zespołu oraz w wyposażenie lecznicy w najnowocześniejszy sprzęt gwarantujący naszym pacjentom najwyższy standard diagnostyki i leczenia.  

Od ukończenia studiów stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. W 2005 roku ukończyłem w Instytucie Weterynarii w Puławach studia podyplomowe i uzyskałem tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Każdego roku biorę również udział w licznych sympozjach, warsztatach i konferencjach.

Od kilkudziesięciu lat moją pasją jest akwarystyka, w szczególności fauna jeziora Malawi. Wolny czas najchętniej spędzam na rowerze. A kiedy tylko czas pozwala uciekam na Mazury, gdzie mogę wędkować i aktywnie spędzać czas.

Grafik